Uudiste arhiiv

Pärandkultuur ja ettevõtlus

31.01.2012

PAIKi külastasid Läti Maanaiste Ühendus ning projektijuht Birgitta Segerdahl Rootsist

PAIK osaleb koos  Läti ja Rootsi  partneritega projektis " Cultural heritage of Women and Entrepreneurship"

Maapiirkonna naisettevõtjatel, kes pakuvad oma tooteid ja teenuseid on sageli raske oma äriideid rakendada ja ettevõtlust arendada ja teenida  vahendeid äraelamiseks. Seda oleks lihtsam korraldada kui ettevõtjad moodustavad oma võrgustiku, mille kaudu on lihtasam oma tegevust reklaamida, tooteid arendada ja turstada. Projekti kaudu tutvutakse teiste maade ettevõtjate kogemustega ning tutvustatkse oma piirkonna võimalusi.

Külalistele tutvustati  meie piirkonda  ning siin tegutsevaid ettevõtteid ning ühtlasi erinevaid võimalusi elukestva õppe arendamiseks maapiirkonnas. Koos külalistega tutvuti Väike-Maarja Põllumeeste Seltsi taluturu, Kaarli talu ning teiste ettevõtjate ja kohalike külaseltside ettevõtmistega. Koos külalistega tutvuti OÜ Lõngaliisud ning  OÜ Liliina  ning Rakvere Põhjakeskuses asuva käsitöökaupluse tegevusega. Korraldati ühine näitus projektis osalejate toodetest ning arutleti, kuidas  arendada oma  ettevõtlust maapiirkonnas.

Külalised tutvusid ka  nii meie kui ka  Peipsiäärse piirkonna turismivõimalustega.  Meie naisettevõtjad  külastavad kontaktide  ja kogemuste saamise eesmärgil  kevadel Läti ja Rootsi ettevõtjaid.

 

« Tagasi

Viimane uudis

Põhja-Eesti ettevõtjate tooted on oodatud kohaliku toidu- ja joogimeenekonkursile

Loe lähemalt

Kalender

Tagasi
Juuli 2020
Edasi
E T K N R L P
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031   

Küsitlus

Pole aktiivset küsitlust