Uudiste arhiiv

Kokkuvõte Pandivere IV Ettevõtlusmessist

21.10.2013

Kokkuvõte ja seminari esitlused 03.10.2013 Muugas toimunud Pandivere IV Ettevõtlusmessilt.

 Kokkuvõte Pandivere IV Ettevõtlusmessist:

 

Selle aastane Pandivere ettevõtlusmess toimus neljandat korda. Seekord Laekvere vallas, Muuga külas toimunud messiga on tehtud ring peale kõigile Pandivere piirkonna valdadele. Esimene mess toimus neli aastat tagasi Tamsalus, teine mess toimus Väike-Maarjas ja kolmas Rakkes. Järgmisel aastal ootame osalejaid jälle Tamsalus.

 

Messist võtsid osa nii piirkonna suured kui ka väiksed ettevõtted ja seltsid. Positiivsena võib välja tuua, et osalesid nii piirkonnas alles tegevusega alustanud ettevõtted kui ka juba nö. vanad tegijad, kes leiavad tee messile igal aastal uuesti. Sellel korral olid esindatud lisaks ettevõtetele ka koolid; Rakvere Ametikool, Luua Metsanduskool ja Lääne-Viru Rakenduskõrgkool. Kokku oli messil oma boksiga väljas umbes 30 ettevõtlikku kollektiivi. Lisaks külastas messi umbes 50 piirkonna kooliõpilast. Ka tavakülastajad olid sellel aastal aktiivsemalt esindatud.

 

Päeva teises pooles toimus seminar “Jätkusuutlik põllumajandus”

 

Seminari esitleti järgmised ettekanded:

 

Kaire Kasearu Põllmajandusministeerium Teadus- ja arendusosakond – “Teadussiire ja teavitus / Euroopa Innovatsioonipartnerlus”

 

Raivo Külasepp. Aasta Põllumees 2013 – “AS GrüneFee arengulugu”

 

Jaak Läänemets Kevili nõukogu esimees – “Ühistu võimalused põllumajanduses”

 

Rein Pärs. Muuga PM OÜ tegevjuht – “ Põllumajanduse jätkusuutlikkus Muuga PM OÜ näitel”

 

 

 

Päeva lõpuks tunnustati tänukirjaga Pandivere piirkonna põllumajandussektori parimaid ettevõtteid:

 

·         Osaühingut Simuna Ivax tänati oma panuse eest Pandivere ettevõtluse arendamisse aastal 2013 kui suurimat põllukultuuride kasvatajat

·         Osaühingut Markilo tänati oma panuse eest Pandivere ettevõtluse arendamisse aastal 2013 ja parima seakasvatuse produktiivsuse eest.

·         Osaühingut Laekvere PM tänati oma panuse eest Pandivere ettevõtluse arendamisse aastal 2013 ja parima piimatootmise kogutoodangu eest.

·         AS-i Võhmuta PM tänati oma panuse eest Pandivere ettevõtluse arendamisse aastal 2013 ja parima piimatootmise produktiivsuse eest.

·         AS-i Tallegg tänati oma panuse eest Pandivere ettevõtluse arendamisse aastal 2013 kui tootmise taaskäivitajat.

 

Mõtisklusi messi kohta saab lugeda ka Virumaa Teatajast

 

MTÜ PAIK ootab kõiki soovijaid järgmisel aastal Pandivere V ettevõtlusmessile Tamsalusse!

« Tagasi

Viimane uudis

Põhja-Eesti ettevõtjate tooted on oodatud kohaliku toidu- ja joogimeenekonkursile

Loe lähemalt

Kalender

Tagasi
Juuli 2020
Edasi
E T K N R L P
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031   

Küsitlus

Pole aktiivset küsitlust