Uudiste arhiiv

Tamsalus toimus Pandivere V ettevõtlumess

29.10.2014

PAIK poolt korraldatav igaaastane  mess on  toimunud kõikides piirkonna valdades ning jõudis jälle ringiga  Tamsalusse, kus alustati piirkondliku messi korraldamisega 2011.aastal. Messi eesmärgiks on tutvustada piirkonna elanikele ja kooliõpilastele kohalikku ettevõtlust.  Messil osalejate jaoks on  oluline tutvustada oma tegevust , kohtuda ja suhelda teiste ettevõtjatega ning selline üritus loob võimaluse tutvustada  piirkonna uusi tegijaid.  Mitmed ettevõtted on aktiivselt osalenud  kõikidel  ettevõtlusmessidel. Sel aastal osales messil  ja tutvustas oma tooteid  ning teenuseid    37 ettevõtjat  ja organisatsiooni.

 Kohalikel elanikel oli võimalus soetada   erinevaid tooteid , käsitööesemeid, aiasaadusi  ja seda võimalust kasutati aktiivselt. Kõige populaarsemateks toodeteks olid messikülastajate arvates  Kaarli talu leib ning jahutooted, looduskosmeetika, käsitööd, Polli Aianduskeskuse  mahlad ja kommid jms.

Messil osales ja pakkus omatoodetud küünlaid müügiks Tamsalu Gümnaasiumi Õpilasfirma  Parafiina. Kooliõpilastel oli võimalus osaleda  Pandivere ettevõtlust tutvustavast  ettevõtlusmängus, mille läbiviimiseks  kasutati nutitelefone ning  õigete vastuste saamiseks tuli  küsitleda  ettevõtteid ja lahendada ülesandeid.

Messil osalesid MTÜ PAIK kutsel külalised Sahha vabariigist. Delegatsiooni kuulusid kaks omavalitsuse esindajat ning kaks ettevõtjat.

Messipäeva hommikul  oli huvilistel võimalus võtta osa seminarist  „Maapiirkonna ettevõtlus 2014-2020“ Messipäeva lõpetamisel tänati piirkonnaga  ettevõtluse arendajaid . Põllumeeste Ühistut Kevili tunnustati eduka ühistegevuse eest, parima heakorrastatud ümbrusega ettevõtjana tunnustati Artiston Partnerid OÜ Laekvere vallast ning ajaloolise hoone säilitamise ja kordategemise eest tunnustati osaühingut  Mertigrupp Tamsalust.

MTÜ PAIK jätkab ettevõtlusmesside korraldamisega ning ootab kõigi piirkonna elanike ja ettevõtjate soovitusi ja tähelepanekuid aadressil paik@pandivere.eu

« Tagasi

Viimane uudis

Põhja-Eesti ettevõtjate tooted on oodatud kohaliku toidu- ja joogimeenekonkursile

Loe lähemalt

Kalender

Tagasi
Juuli 2020
Edasi
E T K N R L P
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031   

Küsitlus

Pole aktiivset küsitlust